1. Dzisiejsza Niedziela to Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

2. Pragnę serdecznie podziękować za świąteczne dekoracje, dostarczone choinki i wykonany żłóbek przez pan Wiesława.

3. Msze św. w niedzielę i dni świąteczne są odprawiane o godz. 7:30, 9:00, 11:30 i 12:30.

4. W czwartek 31 grudnia ostatni dzień roku kalendarzowego. Msza św. na zakończenie roku i okolicznościowe nabożeństwo o godz. 17:00.

5. W piątek 1 stycznia obchodzimy w Kościele Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok 2021 – Światowy Dzień Pokoju. Msze św. o godz. 7:30, 9:00, 11:30. i 12:30.

6. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Nabożeństwo ku czci NSPJ w piątek po Mszy św. o godz. 9:00., w sobotę po Mszy św. o godz. 7:00..

6. Po konsultacjach i gruntownym rozważeniu sprawy Ks. Bp Jerzy Mazur, Biskup Ełcki zadecydował, że ze względu na zagrożenie epidemiczne (ryzyko zarażenie wiernych i kapłanów), wizyta duszpasterska nie może odbyć się w sposób tradycyjny. Odpowiedzialność za innych nakazuje nam zmieniać formy duszpasterskie i wsłuchiwać się w potrzeby wiernych.

7. Przypominamy, że w kościołach i na cmentarzu obowiązuje obowiązek zakrywania ust i nosa, oraz należy zachować bezpieczny dystans od osób nie mieszkających w jednym domu. Zgodnie z nowymi obostrzeniami sanitarnymi w kościele może przebywać 1 osoba na 15 metrów kwadratowych. Bardzo dziękujemy za dostosowanie się do nowych przepisów sanitarnych.

8. Bardzo dziękuję za sprzątnięcie w minionym tygodniu naszych kościołów mieszkańcom Jasionowa wieś i proszę o kontynuację dbania o nasze świątynie mieszkańców z Jasionowa.

9. Wszystkich parafian i gości zawierzamy opiece Św. Rocha i Królowej Różańca Świętego z Krasnegoboru, życząc wielu łask i zdrowia.