Msze św. w tym dniu o godz. 7:30; 9:00 i 11:30 – suma odpustowa z procesją różańcową. Dzień 7 października to święto wszystkich Wspólnot Różańcowych, szczególne zaproszenie więc kierujemy do Róż należących do „Żywego Różańca”.

Dzień 7 października to również I sobota miesiąca i zakończenie tegorocznych Nabożeństw Fatimskich. Zapraszamy wszystkich obchodzących I soboty miesiąca i uczestniczących w Nabożeństwach Fatimskich. O godz. 11:00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu, oraz adoracja połączona z medytacją prowadzoną przez Ks. Wojciecha Kotarskiego. O godz. 11:30 – Msza św. z konferencją. Godz. 12:30 – Procesja Różańcowa z Najświętszym Sakramentem i Figurą Matki Bożej Fatimskiej, oraz modlitwą różańcową. Godz. 13:00 – Nabożeństwo do Królowej Różańca Św. z Krasnegoboru (z odczytaniem intencji z księgi próśb i dziękczynień) w sanktuarium. Zakończenie Uroczystości Odpustowych odśpiewaniem „Te Deum”.

9. Bardzo dziękuję za sprzątnięcie w minionym tygodniu naszych kościołów mieszkańcom Krasnegoboru, zapraszamy do dbania o nasze świątynie kolejne rodziny.