Z żalem i nadzieją Życia Wiecznego informujemy, że w niedzielę 9 kwietnia br. Pan życia i śmierci powołał do siebie śp. Lucynę Rogińską (l. 89), mamę ks. kan. Dariusz Rogińskiego, proboszcza parafii pw. Zwiastowania NMP w Krasnymborze.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w najbliższy czwartek – 13 kwietnia w katedrze pw. Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika w Ełku. Msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem bpa Jerzego Mazura, Biskupa Ełckiego, zostanie odprawiona o godz. 12.00.

Po Mszy św. ciało zostanie przewieziona do parafii pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Białaszewie, gdzie spocznie na cmentarzu parafialnym w grobie rodzinnym.

Proszę o modlitwę za śp. Lucynę Rogińską i całą pogrążoną w smutku Rodzinę Zmarłej i zachęcamy do udziału w uroczystościach pogrzebowych.

Requiescat in pace

Wystawienie ciała nastąpi w Miejskim Domu Pogrzebowym przy ul. J. Kochanowskiego w Ełku dnia 12 kwietnia o godz. 15:00.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 13 kwietnia o godz. 11:30 wyprowadzeniem ciała z Domu Pogrzebowego do Kościoła par. św. Wojciecha w Ełku (Katedra).