W I sobotę miesiąca zapraszamy do udziału w nabożeństwie ku czci Niepokalanego Serca NMP. Program nabożeństwa (sanktuarium): 8:00 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa; 8:30 – Medytacja i adoracja; 9:00 – Msza św. ku czci Niepokalanego Serca NMP w intencji próśb i podziękowań do Królowej Różańca Św. z Krasnegoboru; 10:00 – Nabożeństwo do Pani Krasnoborskiej z odczytaniem próśb i podziękowań (księga wyłożona w sanktuarium).

Do udziału w nabożeństwie zapraszamy Wspólnoty Przyjaciół Maryi, wszystkich którzy pragną obejść pięć pierwszych sobót miesiąca, pragnących wyprosić szczególne łaski i opiekę Pani Krasnoborskiej.

I soboty miesiąca w parafii Zwiastowania NMP w Krasnymborze są również Dekanalnym Dniem Skupienia dla „Róż Różańcowych”, będziemy się modlić wspólnie za wszystkich Członków „Żywego Różańca” i rozwój dzieła.