1. Dziś przypada w kalendarzu liturgicznym VI Niedziela Zwykła.

2. Dziś po Mszy św. o godz. 9:00 spotkanie dla dzieci z III klas szkoły podstawowej, które przygotowują się do I Komunii Św.. Młodzież, która ma przystąpić do Sakramentu Bierzmowania zapraszam na spotkanie po Mszy św. o godz. 12:30..

3. Ofiary składane na tacę dzisiaj, w drugą niedzielę miesiąca są przeznaczone na fundusz remontowy parafii.

4. Ukazał się kalendarz parafialny na 2022r., zachęcam aby go również wziąć dla chorych czy osób które mają problem aby dotrzeć do kościoła. Złożone ofiary będą przeznaczone na wydawnictwa związane z I Kongresem Różańcowym Diecezji Ełckiej w Krasnymborze, który odbędzie się 28 maja br..

5. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Augustowie przypomina o obostrzeniach: w kościołach i na cmentarzu obowiązuje obowiązek zakrywania ust i nosa – noszenia maseczek, oraz należy zachować bezpieczny dystans od osób nie mieszkających w jednym domu (1,5 m). W kościołach może przebywać nie więcej uczestników niż 30/%. Ilość osób nie dotyczy zaszczepionych. Bardzo dziękujemy za dostosowanie się do przepisów sanitarnych.

6. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 9:00 zapraszam na spotkanie dzieci z III klasy szkoły podstawowej, które przygotowują się do I Komunii Św.. Młodzież, która ma przystąpić do Sakramentu Bierzmowania na spotkanie po Mszy św. o godz. 12:30..

7. Bardzo dziękuję za sprzątnięcie w minionym tygodniu naszych kościołów mieszkańcom Balinki, do dbania o nasze świątynie zapraszam kolejne rodziny.

8. Wszystkich parafian i gości zawierzamy opiece Św. Rocha i Królowej Różańca Świętego z Krasnegoboru, życząc wielu łask i zdrowia.