1. Dziś II Niedziela Wielkanocna – Uroczystość Miłosierdzia Bożego, która kończy Oktawę Świąt Wielkanocnych. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na Caritas Diecezji Ełckiej.

2. W dniu dzisiejszym Koronkę do Miłosierdzia Bożego ofiarujmy o godz. 15:00 w intencji ustania wojny na Ukrainie, wszystkich chorych, cierpiących i samotnych z naszej parafii. Rozpoczyna się 79 Tydzień Miłosierdzia.

3. W dniu dzisiejszym o godz. 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo okolicznościowe w Sanktuarium. Zapraszamy wszystkich potrzebujących Miłosierdzia Bożego w Jego Godzinie.

4. W środę 19 kwietnia odbędą się w naszej parafii Uroczystości w 160 rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną na Mszę św. o godz. 11:00 w intencji poległych Powstańców Styczniowych z 1863r. – za poległych podczas Bitwy pod Jastrzębną w 160 rocznicę. Program Uroczystości podany jest w Biuletynie Parafialnym i na stronie internetowej parafii.

5. Ze względu na Niedzielę Wielkanocy, Uroczystość Patrona Polski i Głównego Patrona Diecezji Ełckiej Św. Wojciecha z dnia 23 kwietnia, została przeniesiona na dzień 24 kwietnia (poniedziałek).

6. Za tydzień Niedziela Biblijna – będziemy obchodzili 16 Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

7. Za tydzień po Mszy św. o godz. 9:00 spotkanie dla dzieci z III klasy szkoły podstawowej, które przygotowują się do I Komunii Św.. Po Mszy św. o 11:30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

8. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy wzięli udział w pogrzebie Śp. Lucyny Rogińskiej i tym wszystkim którzy polecali moją mamę w swoich modlitwach. Z całego serca dziękuję. Szczególne podziękowania dla Wójta Gminy Sztabin pana Jarosława Karp za pomoc w udziale parafian i zorganizowanie wyjazdu.

9. Bardzo dziękuję za sprzątnięcie w minionym tygodniu naszych kościołów mieszkańcom Jastrzębnej Drugiej, do dbania o nasze świątynie zapraszam kolejne rodziny.

10. Wszystkich parafian i gości zawierzamy opiece Św. Rocha i Królowej Różańca Świętego z Krasnegoboru.