1. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczyna się Adwent i Nowy Rok Liturgiczny, który będziemy przeżywali pod hasłem „Wierzę W Kościół Chrystusowy”.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9:00 zapraszam na spotkanie dzieci z III klasy szkoły podstawowej, które przygotowują się do I Komunii Św.. Młodzież, która ma przystąpić do Sakramentu Bierzmowania ma spotkanie po Mszy św. o godz. 11:30..

3. Zgodnie z wieloletnią tradycją, Caritas Diecezji Ełckiej w okresie Adwentu przeprowadza akcję charytatywną pod nazwą Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. W tym roku są do nabycia duże świece w cenie 20zł..

4. W dni powszednie Adwentu zapraszamy na Mszę św. Roratną o godz. 7:00. Szczególne zaproszenie kierujemy do dzieci i młodzieży z lampionami.

5. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Nabożeństwo ku czci NSPJ w piątek po Mszy św. o godz. 7:00, a ku czci Niepokalanej w sobotę po Mszy św. o godz. 7:00. W sobotę po Mszy św. o godz. 7:00 nastąpi obrzęd Błogosławieństwa i nałożenia Szkaplerza NMP. Zapraszamy osoby, które by chciały przyjąć Szkaplerz Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel na tę Mszę św..

6. Wzorem lat poprzednich nasz Organista pan Wiesław Kotarski odwiedzi rodziny z naszej parafii roznosząc opłatki poświęcone w naszym kościele. Zechciejmy go przyjąć z życzliwością, a składane ofiary niech będą naszym podziękowaniem za wykonywaną pracę przez cały rok jako organisty, ale też i kościelnego. Za okazaną życzliwość bardzo serdecznie dziękuję. Program na najbliższy tydzień znajdziemy w biuletynie.

7. Za tydzień po Mszy św. o godz. 9:00 zapraszam na spotkanie dzieci z III klasy szkoły podstawowej, które przygotowują się do I Komunii Św.. Młodzież, która ma przystąpić do Sakramentu Bierzmowania będzie miała spotkanie po Mszy św. o godz. 11:30..

8. Za tydzień w niedzielę ofiary składane do puszek będą przeznaczone na fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

9. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Krasnymborze zaprosił za tydzień w niedzielę na Mszę Św. o godz. 9:00 Św. Mikołaja. Zapraszamy wszystkie grzeczne dzieci z naszej parafii na spotkanie ze Św. Mikołajem.

10. W dniu 24 grudnia przed pasterką odbędzie się koncert kolęd. Pani Żaneta Malesińska kieruje zaproszenie na próby przed koncertem do dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy do wspólnego śpiewania i podtrzymania tradycji kolędowania. Próby będą się odbywać w środy o godz. 18:00 (7.12; 14.12; 21:12.) w Sanktuarium.

11. Bardzo dziękuję za sprzątnięcie w minionym tygodniu naszych kościołów mieszkańcom Hruskiego i Wilkowni, do dbania o nasze świątynie zapraszam kolejne rodziny.

12. Wszystkich parafian i gości zawierzamy opiece Św. Rocha i Królowej Różańca Świętego z Krasnegoboru, życząc wielu łask i zdrowia.