1. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczyna się Adwent i Nowy Rok Liturgiczny, który będziemy przeżywali pod hasłem „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła”. Z okazji I niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 9:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9:00 zapraszam na spotkanie dzieci z III klasy szkoły podstawowej, które przygotowują się do I Komunii Św..

3. W dzisiejszą niedzielę Parafialny Oddział Akcji Katolickiej po Mszach św. zaprasza na kiermasz słodkości z którego dochód będzie przeznaczony dla Św. Mikołaja odwiedzającego naszą parafię za tydzień w niedzielę podczas Mszy św. o godz. 9:00.. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Krasnymborze zaprasza wszystkie grzeczne dzieci z naszej parafii na spotkanie ze Św. Mikołajem.

4. Zgodnie z wieloletnią tradycją, Caritas Diecezji Ełckiej w okresie Adwentu przeprowadza akcję charytatywną pod nazwą Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. W tym roku są do nabycia duże świece w cenie 20zł..

5. W piątek 8 grudnia obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. w tym dniu o godz. 7:30, 9:00, 11:30. Msze św. będą sprawowane w sanktuarium. W tym dniu ze względu na przypadającą uroczystość post nie obowiązuje.

6. W dni powszednie Adwentu zapraszamy na Mszę św. Roratną o godz. 7:00. Szczególne zaproszenie kierujemy do dzieci i młodzieży z lampionami.

7. Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii będziemy przeżywali w dniach 11 i 12 grudnia (poniedziałek i wtorek). Msze św. będą sprawowane w poniedziałek i wtorek o godz. 9:00, 11:30 i 17:00.

8. Wzorem lat poprzednich nasz Organista pan Wiesław Kotarski odwiedzi rodziny z naszej parafii roznosząc opłatki poświęcone w naszym kościele. Zechciejmy go przyjąć z życzliwością, a składane ofiary niech będą naszym podziękowaniem za wykonywaną pracę przez cały rok jako organisty, ale też i kościelnego. Za okazaną życzliwość bardzo serdecznie dziękuję. Program odwiedzin znajdziemy w biuletynie.

9. Za tydzień w niedzielę ofiary składane do puszek będą przeznaczone na fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Natomiast ofiary składane na tacę na fundusz remontowy parafii

10. Bardzo dziękuję za sprzątnięcie w minionym tygodniu naszych kościołów mieszkańcom Krasnegoboru, zapraszamy do dbania o nasze świątynie kolejne rodziny.

11. Wszystkich parafian i gości zawierzamy opiece Św. Rocha i Królowej Różańca Świętego z Krasnegoboru.