1. Dziś II Niedziela Wielkanocna – Uroczystość Miłosierdzia Bożego, która kończy Oktawę Świąt Wielkanocnych. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na Caritas Diecezji Ełckiej, natomiast ofiary na fundusz remontowy parafii będą zbierane za tydzień w niedzielę 18 kwietnia.

2. W dniu dzisiejszym Koronkę do Miłosierdzia Bożego ofiarujmy o godz. 15:00 w intencji ustania epidemii, za chorych, zmarłych i ich rodziny, a także za tych, którzy walczą z wirusem. Dziś rozpoczyna się 77. Tydzień Miłosierdzia.

3. Za tydzień Niedziela Biblijna – będziemy obchodzili 13 Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

4. Za tydzień po Mszy św. o godz. 9:00 spotkanie dla dzieci z III klasy szkoły podstawowej, które przygotowują się do I Komunii Św.. Po Mszy św. o 12:30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

5. Na prośbę augustowskiego sanepidu przypominamy, że w kościołach i na cmentarzu obowiązuje obowiązek zakrywania ust i nosa, oraz należy zachować bezpieczny dystans od osób nie mieszkających w jednym domu (1,5 m). Zgodnie z obostrzeniami sanitarnymi w kościele może przebywać 1 osoba na 20 metrów kwadratowych. Gdy będzie zbyt duża liczba wiernych prosimy o pozostanie na zewnątrz kościoła. Sanepid augustowski zapowiedział kontrole odnośnie przestrzegania wszystkich zasad sanitarnych. Bardzo dziękujemy za dostosowanie się do przepisów sanitarnych.

6. Bardzo dziękuję za sprzątnięcie w minionym tygodniu naszych kościołów mieszkańcom Krasnegoboru i proszę o kontynuację dbania o nasze świątynie kolejne rodziny z miejscowości Krasnybór.

7. Wszystkich parafian i gości zawierzamy opiece Św. Rocha i Królowej Różańca Świętego z Krasnegoboru, życząc wielu łask i zdrowia.