1. Dziś przypada w kalendarzu liturgicznym III Niedziela Wielkiego Postu. Z okazji pierwszej niedzieli miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z Nabożeństwem Gorzkich Żali.

2. Dziś po Mszy św. o godz. 9:00 spotkanie dla dzieci z III klasy szkoły podstawowej, które przygotowują się do I Komunii Św.. Po Mszy św. o 12:30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

3. W poniedziałek 8 marca obchodzimy Dzień Kobiet, wszystkim paniom życzymy wielu łask i Bożego błogosławieństwa.

4. Razem z kalendarzami zostały wyłożone również „Modlitewniki do Świętego Józefa” – „Tydzień z Opiekunem Jezusa”, polecam je szczególnie ojcom rodziny, ale i wszystkim z okazji „Roku Św. Józefa”.

5. Przez okres Wielkiego Postu zapraszam do udziału w nabożeństwach pasyjnych: Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach. Droga Krzyżowa w piątki o godz. 16:00. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:30. Pamiętajmy o osobistych umartwieniach, a także o specjalnych postanowieniach na Wielki Post.

6. Rekolekcje wielkopostne odbędą się w naszej parafii w dniach 17 i 18 marca. Msze św. o godz. 9:00, 11:30 i 17:00.

7. Na prośbę augustowskiego sanepidu przypominamy, że w kościołach i na cmentarzu obowiązuje obowiązek zakrywania ust i nosa, oraz należy zachować bezpieczny dystans od osób nie mieszkających w jednym domu (1,5 m). Zgodnie z obostrzeniami sanitarnymi w kościele może przebywać 1 osoba na 15 metrów kwadratowych. Bardzo dziękujemy za dostosowanie się do przepisów sanitarnych.

8. Za tydzień w drugą niedzielę miesiąca, ofiary składane na tacę będą przeznaczone na fundusz remontowy parafii.

9. Bardzo dziękuję za sprzątnięcie w minionym tygodniu naszych kościołów mieszkańcom Ściokły i proszę o kontynuację dbania o nasze świątynie kolejne rodziny.

10. Wszystkich parafian i gości zawierzamy opiece Św. Rocha i Królowej Różańca Świętego z Krasnegoboru, życząc wielu łask i zdrowia.