1. Dziś przypada w kalendarzu liturgicznym V Niedziela Zwykła. W pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 9:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

2. Dziś po Mszy św. o godz. 9:00 spotkanie dla dzieci z III klas szkoły podstawowej, które przygotowują się do I Komunii Św..

3. W czwartek w Kościele obchodzimy już po raz XXIX Światowy Dzień Chorego. Obchodzony jest on co roku dnia 11 lutego we wspomnienie NMP z Lourdes. Światowy Dzień Chorego został ustanowiony przez Św. Jana Pawła II w 1992r.. We wtorek o godz. 9:00 Msza św. z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych. Zapraszam na nią chorych z naszej parafii, a do parafian zwracam się z prośbą o pomoc w dotarciu do kościoła dla chorych.

5. Msze św. w niedzielę są odprawiane o godz. 7:30, 9:00, 11:30 i 12:30.

6. Ofiary składane na tacę za tydzień w niedzielę będą przeznaczone na fundusz remontowy parafii.

7. Przypominamy, że w kościołach i na cmentarzu obowiązuje obowiązek zakrywania ust i nosa, oraz należy zachować bezpieczny dystans od osób nie mieszkających w jednym domu. Zgodnie z obostrzeniami sanitarnymi w kościele może przebywać 1 osoba na 15 metrów kwadratowych. Bardzo dziękujemy za dostosowanie się do nowych przepisów sanitarnych.

8. Bardzo dziękuję za sprzątnięcie w minionym tygodniu naszych kościołów mieszkańcom Wolnego i proszę o kontynuację dbania o nasze świątynie kolejne rodziny.

9. Wszystkich parafian i gości zawierzamy opiece Św. Rocha i Królowej Różańca Świętego z Krasnegoboru, życząc wielu łask i zdrowia.