1. Dziś przypada w kalendarzu liturgicznym IV Niedziela Zwykła. Obchodzony jest 68. Światowy Dzień Trędowatych

2. Dziś po Mszy św. o godz. 9:00 spotkanie dla dzieci z III klas szkoły podstawowej, które przygotowują się do I Komunii Św..

3. We wtorek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. W tym dniu obchodzony jest również już po raz XXV Światowy Dzień Życia Konsekrowanych. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na fundusz zakonu kontemplacyjnego Sióstr Karmelitanek Bosych w Ełku. Msze św. w tym dniu o godz. 7:30, 9:00, 11:30. Podczas Mszy św błogosławieństwo świec – gromnic.

4. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca, nabożeństwa w piątek i sobotę po Mszy św. o godz. 7:00.

5. Msze św. w niedzielę są odprawiane o godz. 7:30, 9:00, 11:30 i 12:30.

6. W tym roku zgodnie z decyzją Biskupa Ełckiego kolęda w sposób tradycyjny się nie odbędzie, ale bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedzenie na prośbę przekazaną przeze mnie w liście skierowanym do Parafian odnośnie ofiar składanych na kościół, na czas pandemii w zamian za kolędę. Serdeczne Bóg zapłać!.

7. Przypominamy, że w kościołach i na cmentarzu obowiązuje obowiązek zakrywania ust i nosa, oraz należy zachować bezpieczny dystans od osób nie mieszkających w jednym domu. Zgodnie z obostrzeniami sanitarnymi w kościele może przebywać 1 osoba na 15 metrów kwadratowych. Bardzo dziękujemy za dostosowanie się do nowych przepisów sanitarnych.

8. Bardzo dziękuję za sprzątnięcie w minionym tygodniu naszych kościołów mieszkańcom Jasionowa wieś i proszę o kontynuację dbania o nasze świątynie kolejne rodziny.

9. Wszystkich parafian i gości zawierzamy opiece Św. Rocha i Królowej Różańca Świętego z Krasnegoboru, życząc wielu łask i zdrowia.