1. W kalendarzu liturgicznym przypada dziś XIII Niedziela Zwykła. W dniu dzisiejszym obchodzony jest Narodowy Dzień Pamięci Poznańskiego Czerwca (1956r.). Dzisiejsza niedziela to również dzień Wyborów na Prezydenta RP. Prośmy o światło Ducha Św. dla wszystkich naszych rodaków abyśmy wybrali osobę, która będzie chciała się poświęcić dla dobra wspólnego i naszej Ojczyzny.

2. W dniu dzisiejszym ofiary zbierane do puszek są przeznaczone na fundusz duszpasterstwa młodzieży diecezji ełckiej.

3. W poniedziałek 29 czerwca obchodzimy w Kościele Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w tym dniu w porządku niedzielnym o godz. 7:30, 9:00, 11:30.

4. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Nabożeństwo w piątek i sobotę po Mszy św. o godz. 7:00.

5. W piątek 3 lipca przypada Święto Św. Tomasza Apostoła.

6. W sobotę 4 lipca będziemy przeżywali w naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Św.. Podczas Mszy św. o godz. 10:30 – 13 dzieci po raz pierwszy przyjmie Pana Jezusa do swoich serc. W piątek o godz. 10:00 spowiedź przed I Komunią św..

7. W kościołach został zniesiony limit uczestników zgromadzeń religijnych. Nadal jednak obowiązuje obowiązek zakrywania ust i nosa w kościołach, oraz należy zachować dystans dwóch metrów od osób nie mieszkających w jednym domu.

8. Bardzo dziękuję za sprzątnięcie w minionym tygodniu naszych kościołów mieszkańcom Jastrzębnej Drugiej. W nadchodzącym tygodniu zadbaniem o czystość i dekorację naszych kościołów proszę rodziców dzieci pierwszo – komunijnych.

9. Wszystkich parafian zawierzamy opiece Św. Rocha i Królowej Różańca Świętego z Krasnegoboru, życząc wielu łask i zdrowia.