1. Dziś przypada w kalendarzu liturgicznym XXXI Niedziela Zwykła. W pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 9:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

2. Msze św. w Niedzielę i przypadające Uroczystości w tygodniu od 3 listopada będą odprawiane o godz. 9:00 i 11:30.

3. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 9:00 zapraszam na spotkanie dzieci z III klasy szkoły podstawowej, które przygotowują się do I Komunii Św..

4. W piątek po lekcjach w szkole zapraszam na spotkanie młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania (spotkania będą odbywać się w grupach).

5. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym – ofiary składane do puszek będą przeznaczone na ten cel.

6. Za tydzień w niedzielę (drugą miesiąca) ofiary składane na tacę będą przeznaczone na fundusz remontowy parafii.

7. Bóg zapłać za ofiary składane na wypominki roczne i jednorazowe, w dużej części zostaną one również przeznaczone na fundusz remontowy parafii.

8. Bardzo dziękuję za sprzątnięcie w minionym tygodniu naszych kościołów mieszkańcom Długiego i proszę o kontynuowanie dzieła dbania o nasze świątynie parafialne kolejne rodziny z tej miejscowości.

9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławieństwa Bożego w nadchodzącym tygodniu.