1. Dzisiaj przeżywamy w Kościele Uroczystość Najświętszej Trójcy.

2. Akcja charytatywna pod hasłem „Dzień Rodziny”. Samorząd Uczniowski SP im. Sybiraków w Krasnymborze serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w akcji charytatywnej „Dzień Rodziny”, która odbędzie się w dzisiejszą niedzielę o godz. 10:30 w SP w Krasnymborze. W trakcie odbędzie się zbiórka pieniędzy, które zostaną przeznaczone dla rodziny poszkodowanej w pożarze z gminy Filipów.

3. W każdy trzeci poniedziałek miesiąca spotykają się w diecezji ełckiej na Mszy św. członkowie Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa. W najbliższy poniedziałek zapraszam na godz. 17:00 na Mszę św. Członków Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa z naszej parafii, aby modlić się wspólnie w intencji Dzieła, jego członków, oraz ich rodzin.

4. W środę 19 czerwca zakończenie Roku Szkolnego. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców na Mszę św. na zakończenie Roku Szkolnego na godz. 8:00.

5. W czwartek 20 czerwca – przypada Uroczystość Najświętszego Ciała I Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. w tym dniu o godz. 7:30 i 10:00.. Po Mszy św. o godz. 10:00 procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Bardzo proszę aby w tym roku poszczególne ołtarze przygotowali: I – Krasnybór; II – Krasnybór kolonie; III – Krasnybór Rynek; IV – Kryłatka.

6. W Oktawie Bożego Ciała będą odprawiane Msze św. z prośbą o urodzaje, oraz z procesją i błogosławieństwem pól dla poszczególnych miejscowości:

21.06. o godz. 8:00 – Ściokła

21.06. o godz. 17:00 – Hruskie i Wilkownia

22.06. o godz. 9:00 – Lebiedzin

22.06. o godz. 11:00 – Ostrowie

24.06. o godz. 9:00 – Długie

24.06. o godz. 17:30 – Balinka

25.06. o godz. 9:00 – Jasionowo i Jasionowo Kolonie

25.06. o godz. 17:00 – Jastrzębna Pierwsza

26.06. o godz. 17:00 – Krasnybór

7. Za tydzień w niedzielę ofiary zbierane do puszek będą przeznaczone na fundusz duszpasterstwa młodzieży diecezji ełckiej.

8. Bardzo dziękuję za sprzątnięcie w minionym tygodniu naszych kościołów mieszkańcom Ostrowia, proszę o kontynuowanie dzieła dbania o nasze świątynie kolejne rodziny z tej miejscowości.

9. Wraz z Ks. Prałatem Wiesławem wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławieństwa Bożego w nadchodzącym tygodniu.