1. W dniu dzisiejszym w kalendarzu liturgicznym przypada XXV Niedziela Zwykła, ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby WSD w Ełku.

2. W środę 25 września o godz. 17:00 spotkanie Rady Parafialnej na temat Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego w diecezji ełckiej i parafii.

3. W najbliższą sobotę na godz. 11:00 zapraszam na spotkanie młodzież z klas VIII SP, która w przyszłym roku ma przystąpić do Sakramentu Bierzmowania.

4. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 9:00 zapraszam na spotkanie dzieci z III klasy szkoły podstawowej, które przygotowują się do I Komunii Św..

5. Bardzo dziękuję za sprzątnięcie w minionym tygodniu naszych kościołów mieszkańcom Balinki, którzy zakończyli swjoą kolejkę i proszę o kontynuowanie dzieła dbania o nasze świątynie parafialne rodziny z miejscowości Długie.

6. Trwają prace przy remoncie kościoła św. Rocha. W nadchodzącym tygodniu będę prosił o pomoc mieszkańców Krasnegoboru, oraz Jasionowa i Jasionowa Kolonie. Odnośnie szczegółów prac będę informował sołtysów poszczególnych miejscowości.

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławieństwa Bożego w nadchodzącym tygodniu.