1. W kalendarzu liturgicznym przypada dziś XI Niedziela Zwykła. Po Mszy św. o godz. 9:00 nabożeństwo czerwcowe ku czci NSPJ.

2. W trzeci poniedziałek miesiąca na godz. 15:00 zapraszam na spotkanie Członków Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa, aby się modlić w intencji DNNUJ, oraz ich członków.

3. Stacja Kongresu Eucharystycznego z udziałem młodzieży i dzieci odbędzie się w dniach 20 – 21 czerwca (czwartek – piątek). Zapraszamy młodzież w piątek 20 czerwca na godz. 18:00 do sanktuarium: Adoracja Najświętszego Sakramentu, film o tematyce eucharystycznej i o godz. 19:00 ognisko. Natomiast 21 czerwca – Msza Św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 8:00 z kazaniem o Eucharystii i błogosławieństwem.

4. W piątek o godz. 8:00 Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego, będzie sprawowana w intencji VIII klasy.

5. Za tydzień w niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na diecezjalne duszpasterstwo młodzieży.

6. W dniu 6 lipca odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Chorych i Niepełnosprawnych do Sanktuarium Matki Bożej w Studzienicznej, szczegółowy program podany jest w Biuletynie i na stronie internetowej parafii.

7. Na czas remontu wnętrza kościoła Św. Rocha wszystkie Msze św. są sprawowane w Sanktuarium.

8. Bardzo dziękuję za sprzątnięcie w minionym tygodniu sanktuarium mieszkańcom Ostrowia, zapraszamy do dbania o nasze świątynie kolejne rodziny.

9. Wszystkich parafian i gości zawierzamy opiece Św. Rocha i Królowej Różańca Świętego z Krasnegoboru życząc dobrej niedzieli.