1. Dziś w kalendarzu liturgicznym przypada V Niedziela Zwykła. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na fundusz remontowy parafii.

2. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 9:00 spotkanie dla dzieci z III klas szkoły podstawowej, które przygotowują się do I Komunii Św..

3.We wtorek w Kościele obchodzimy już po raz XXVIII Światowy Dzień Chorego. Obchodzony jest on co roku dnia 11 lutego we wspomnienie NMP z Lourdes. Światowy Dzień Chorego został ustanowiony przez Św. Jana Pawła II w 1992r.. We wtorek o godz. 9:00 Msza św. z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych. Zapraszam na nią chorych z naszej parafii, a do parafian zwracam się z prośbą o pomoc w dotarciu do kościoła dla chorych.

4. W nadchodzącym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy: 11.02. – Wspomnienie NMP z Lourdes; 14.02. – Święto Św. Cyryla Mnicha i Metodego Biskupa, Patronów Europy.

5. W piątek po lekcjach w szkole zapraszam na spotkanie młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. Na spotkanie młodzież przynosi Pismo św..

6. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 9:00 spotkanie dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii Św..

7. Bardzo dziękuję za sprzątnięcie w minionym tygodniu naszych kościołów mieszkańcom Jastrzębnej Pierwszej i proszę o kontynuowanie dzieła dbania o nasze świątynie parafialne kolejne rodziny z tej miejscowości.

8. Wszystkim parafianom wraz z Ks. Prałatem życzymy dobrej niedzieli i błogosławieństwa Bożego na cały tydzień.