1. Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego wszystkim Parafianom z Księdzem Prałatem Wiesławem życzymy wielu łask od Chrystusa Zmartwychwstałego. Chrystus pokonawszy śmierć przynosi nowe życie, niech to będzie dla nas nadzieją na lepsze czasy. Niech spotkanie ze Zbawicielem przy Stole Eucharystycznym i przy stole w domach rodzinnych umocni Was i Wasze rodziny w miłości, jedności i pokoju.
2. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. o godz. 6:00; 9:00 i 11:30. W II Dzień Świąt Msze św. o godz. 7:30; 9:00 i 11:30.
3. Nowenna przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego dziś i jutro po Mszy św. o godz. 9:00, od wtorku po Mszy św. o godz. 7:00.
4. W związku z epidemią koronawirusa organy państwowe zdecydowały, że w Mszy Świętej lub innym obrzędzie religijnym nie będzie mogło uczestniczyć jednocześnie więcej niż 5 osób, nie licząc osób sprawujących posługę. Pierwszeństwo mają osoby zamawiające intencję Mszy św.. Zarządzenie obowiązuje do 19 kwietnia.
5. Zachęcamy, aby osoby korzystające z dyspensy od udziału we Mszy św. trwały na osobistej i rodzinnej modlitwie, oraz do duchowej łączności ze wspólnotą Kościoła poprzez transmisje radiowe, telewizyjne lub internetowe.
6. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywali Uroczystość Miłosierdzia Bożego, która zakończy Oktawę Świąt Wielkanocnych.
7. Bardzo dziękuję za sprzątnięcie w minionym tygodniu naszych kościołów mieszkańcom Kryłatki, kolejne rodziny z tej miejscowości proszę o kontynuowanie dzieła dbania o nasze świątynie parafialne.
8. Bóg zapłać za ofiary składane na kwiaty do Grobu Pańskiego i przystrojenia naszych świątyń.
9. Swoje wyrazy podziękowania kieruję również do pana organisty Wiesława za wykonanie Grobu Pańskiego, oraz do pani Kingi za przystrojenie Grobu Pańskiego i naszych kościołów kwiatami.