1. Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego wszystkim Parafianom i przybyłym Gościom z Księdzem Prałatem Wiesławem życzymy wielu łask od Chrystusa Zmartwychwstałego. Chrystus pokonawszy śmierć przynosi nowe życie, niech ono obudzi się również w naszych sercach. Niech spotkanie ze Zbawicielem przy Stole Eucharystycznym i przy stole w domach rodzinnych umocni Was i Wasze rodziny w miłości, jedności i pokoju. A NMP Królowa Różańca Św. z Krasnegoboru otoczy wszystkich płaszczem swojej opieki.

2. W dniu dzisiejszym – Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. o godz. 6:00 z Procesją Rezurekcyjną; 9:00; 11:30.

3. W II Dzień Świąt Msze św. o godz. 7:30; 9:00; 11:30. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na KUL.

4. Nowenna przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego, którą rozpoczęliśmy w Wielki Piątek dziś i jutro po Mszy św. o godz. 9:00, od wtorku po Mszy św. o godz. 7:00.

5. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się czynnie w liturgię podczas Triduum Paschalnego i Drogi Krzyżowej w Wielki Piątek. Wszystkim wspólnotom z naszej parafii. OSP z Krasnegoboru i Jastrzębnej Pierwszej za zabezpieczenie trasy przemarszu i honorową asystę. Akcji Katolickiej za przygotowanie trasy i rozważań, oraz koordynację całości. Swoją wdzięczność kieruję również do Liturgicznej Służby Ołtarza za obecność podczas całego Triduum Paschalnego.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na kwiaty do Grobu Pańskiego przez poszczególne miejscowości i osoby indywidualne, oraz szczególne podziękowania za dekoracje panu Wiesławowi i przystrojenie naszych świątyń paniom Kindze i Agnieszce.

7. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca, nabożeństwo ku czci NSPJ w piątek po Mszy św. o godz. 7:00, w sobotę ku czci Niepokalanego Serca NMP przed Mszą św. o godz. 9:00.

8. W piątek ze względu na Oktawę Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego post nie obowiązuje.

9. W I sobotę miesiąca zapraszamy do udziału w nabożeństwie ku czci Niepokalanego Serca NMP. Program nabożeństwa (sanktuarium): 8:00 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa; 8:30 – Medytacja i adoracja; 9:00 – Msza św. z Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego.

10. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywali Uroczystość Miłosierdzia Bożego, która zakończy Oktawę Świąt Wielkanocnych. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Caritas Diecezji Ełckiej.

11. Za tydzień po Mszy św. o godz. 9:00 spotkanie dla dzieci z III klasy szkoły podstawowej, które przygotowują się do I Komunii Św..

12. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego z racji Wielkiego Tygodnia i Oktawy Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego została przeniesiona w kalendarzu liturgicznym na poniedziałek 8 kwietnia. W naszej parafii jest to Uroczystość Odpustowa.

13. Bardzo dziękuję za sprzątnięcie w minionym tygodniu naszych kościołów mieszkańcom Lebiedzina i Komaszówki, zapraszamy do dbania o nasze świątynie kolejne rodziny.

14. Wszystkich parafian i gości zawierzamy opiece Św. Rocha i Królowej Różańca Świętego z Krasnegoboru, życząc wszystkim Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.