1. Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego wszystkim Parafianom z Księdzem Prałatem Wiesławem życzymy wielu łask od Chrystusa Zmartwychwstałego. Chrystus pokonawszy śmierć przynosi nowe życie, niech to będzie dla nas nadzieją na lepsze czasy. Niech spotkanie ze Zbawicielem przy Stole Eucharystycznym i przy stole w domach rodzinnych umocni Was i Wasze rodziny w miłości, jedności i pokoju. A NMP Królowa Różańca Św. z Krasnegoboru otoczy wszystkich płaszczem swojej opieki.

2. W dniu dzisiejszym – Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. o godz. 6:00; 9:00; 11:30 i 12:30.

3. W II Dzień Świąt Msze św. o godz. 7:30; 9:00; 11:30 i 12:30. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na KUL.

4. Nowenna przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego, którą rozpoczęliśmy w Wielki Piątek dziś i jutro po Mszy św. o godz. 9:00, od wtorku po Mszy św. o godz. 7:00.

5. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywali Uroczystość Miłosierdzia Bożego, która zakończy Oktawę Świąt Wielkanocnych. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Caritas Diecezji Ełckiej.

6. Za tydzień po Mszy św. o godz. 9:00 spotkanie dla dzieci z III klasy szkoły podstawowej, które przygotowują się do I Komunii Św.. Po Mszy św. o 12:30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

7. Ze względu na Oktawę Wielkanocy, Uroczystość Patrona Polski i Głównego Patrona Diecezji Ełckiej Św. Wojciecha z dnia 23 kwietnia, zostaje przeniesiona na 26 kwietnia.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na kwiaty do Grobu Pańskiego przez poszczególne miejscowości i osoby indywidualne, oraz szczególne podziękowania za dekoracje panu Wiesławowi i przystrojenie naszych świątyń paniom Kindze i Agnieszce.

9. Bardzo dziękuję za sprzątnięcie w minionym tygodniu naszych kościołów mieszkańcom Długiego, do dbania o nasze świątynie zapraszam kolejne rodziny.

10. Wszystkich parafian i gości zawierzamy opiece Św. Rocha i Królowej Różańca Świętego z Krasnegoboru, życząc wielu łask i zdrowia.