1. Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego wszystkim Parafianom i przybyłym Gościom z Księdzem Prałatem Wiesławem życzymy wielu łask od Chrystusa Zmartwychwstałego. Chrystus pokonawszy śmierć przynosi nowe życie, niech ono obudzi się również w naszych sercach. Niech spotkanie ze Zbawicielem przy Stole Eucharystycznym i przy stole w domach rodzinnych umocni Was i Wasze rodziny w miłości, jedności i pokoju. A NMP Królowa Różańca Św. z Krasnegoboru otoczy wszystkich płaszczem swojej opieki.

2. W dniu dzisiejszym – Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. o godz. 6:00 z Procesją Rezurekcyjną; 9:00; 11:30.

3. W II Dzień Świąt Msze św. o godz. 7:30; 9:00; 11:30. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na KUL.

4. Nowenna przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego, którą rozpoczęliśmy w Wielki Piątek dziś i jutro po Mszy św. o godz. 9:00, od wtorku po Mszy św. o godz. 7:00.

5. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywali Uroczystość Miłosierdzia Bożego, która zakończy Oktawę Świąt Wielkanocnych. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Caritas Diecezji Ełckiej.

6. Za tydzień po Mszy św. o godz. 9:00 spotkanie dla dzieci z III klasy szkoły podstawowej, które przygotowują się do I Komunii Św.. Po Mszy św. o 11:30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

7. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się czynnie w liturgię podczas Triduum Paschalnego i Drogi Krzyżowej w Wielki Piątek. Wszystkim wspólnotom z naszej parafii. OSP z Krasnegoboru i Jastrzębnej Pierwszej za zabezpieczenie trasy przemarszu i honorową asystę. Akcji Katolickiej za przygotowanie trasy i rozważań, oraz koordynację całości. Dziękuję również za przygotowane śpiewy dla pani Żanety wraz z scholą, oraz osób wspierających. Swoją wdzięczność kieruję również do Liturgicznej Służby Ołtarza za obecność podczas całego Triduum Paschalnego.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na kwiaty do Grobu Pańskiego przez poszczególne miejscowości i osoby indywidualne, oraz szczególne podziękowania za dekoracje panu Wiesławowi i przystrojenie naszych świątyń paniom Kindze i Agnieszce.

9. Bardzo dziękuję za sprzątnięcie w minionym tygodniu naszych kościołów mieszkańcom Jastrzębnej Drugiej, do dbania o nasze świątynie zapraszam kolejne rodziny.

10. Wszystkich parafian i gości zawierzamy opiece Św. Rocha i Królowej Różańca Świętego z Krasnegoboru.