1. Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego wszystkim Parafianom z Księdzem Prałatem Wiesławem życzymy wielu łask od Chrystusa Zmartwychwstałego. Chrystus pokonawszy śmierć przynosi nowe życie, niech to będzie dla nas nadzieją na lepsze czasy. Niech spotkanie ze Zbawicielem przy Stole Eucharystycznym i przy stole w domach rodzinnych umocni Was i Wasze rodziny w miłości, jedności i pokoju. A NMP Królowa Różańca Św. z Krasnegoboru otoczy wszystkich płaszczem swojej opieki.
2. W dniu dzisiejszym – Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. o godz. 6:00; 7:30; 9:00; 10:00; 11:30 i 12:30. Intencja Mszy św. sprawowana przez księdza proboszcza z godz. 9:00 zostaje przełożona na godz. 10:00, natomiast z godz. 11:30 na godz. 12:30. Za zmianę przepraszam, ale wynika ona z konieczności wprowadzenia dodatkowych Mszy św..
3. W II Dzień Świąt Msze św. o godz. 7:30; 9:00; 10:00; 11:30 i 12:30. Intencja Mszy św. sprawowana przez księdza proboszcza z godz. 9:00 zostaje przełożona na godz. 10:00. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na KUL.
4. Nowenna przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego, którą rozpoczęliśmy w Wielki Piątek dziś i jutro po Mszy św. o godz. 9:00, od wtorku po Mszy św. o godz. 7:00.
5. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywali Uroczystość Miłosierdzia Bożego, która zakończy Oktawę Świąt Wielkanocnych. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Caritas Diecezji Ełckiej, natomiast ofiary na fundusz remontowy parafii będą zbierane w niedzielę 18 kwietnia.
6. Za tydzień po Mszy św. o godz. 9:00 spotkanie dla dzieci z III klasy szkoły podstawowej, które przygotowują się do I Komunii Św.. Po Mszy św. o 12:30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
7. Na prośbę augustowskiego sanepidu przypominamy, że w kościołach i na cmentarzu obowiązuje obowiązek zakrywania ust i nosa, oraz należy zachować bezpieczny dystans od osób nie mieszkających w jednym domu (1,5 m). Zgodnie z obostrzeniami sanitarnymi w kościele może przebywać 1 osoba na 20 metrów kwadratowych. Gdy będzie zbyt duża liczba wiernych prosimy o pozostanie na zewnątrz kościoła. Sanepid augustowski zapowiedział kontrole odnośnie przestrzegania wszystkich zasad sanitarnych. Bardzo dziękujemy za dostosowanie się do przepisów sanitarnych.
8. Bóg zapłać za ofiary składane na kwiaty do Grobu Pańskiego przez poszczególne miejscowości i osoby indywidualne, oraz szczególne podziękowania za dekoracje panu Wiesławowi i przystrojenie naszych świątyń paniom Kindze i Agnieszce.
9. Bardzo dziękuję za sprzątnięcie w minionym tygodniu naszych kościołów mieszkańcom Ściokły, którzy zakończyli już swoją kolejkę i proszę o kontynuację dbania o nasze świątynie kolejne rodziny z miejscowości Krasnybór.
10. Wszystkich parafian i gości zawierzamy opiece Św. Rocha i Królowej Różańca Świętego z Krasnegoboru, życząc wielu łask i zdrowia.