1. Dzisiejsza Niedziela to Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Biskupi Polscy zaproponowali, aby Niedziela Świętej Rodziny była dniem modlitw o świętość małżeństw i rodzin oraz dniem odnowienia przyrzeczeń małżeńskich.

2. We wtorek 31 grudnia ostatni dzień roku kalendarzowego. Msza św. na zakończenie roku i okolicznościowe nabożeństwo o godz. 17:00.

3. W środę 1 stycznia obchodzimy w Kościele Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok 2020 – Światowy Dzień Pokoju. Msze św. o godz. 9:00 i 11:30.

4. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Nabożeństwa po Mszy św. o godz. 7:00.

5. Pragnę serdecznie podziękować za świąteczne dekoracje, dostarczone choinki i wykonany żłóbek przez pan Wiesława.

6. Za złożone ofiary składają również podziękowanie Kolędnicy Misyjni, którzy kolędując w minionym tygodniu w naszej parafii zebrali kwotę 1725zł., przeznaczoną na pomoc dzieciom z Amazonii.

7. Bardzo dziękuję za sprzątnięcie w minionym tygodniu naszych kościołów mieszkańcom Jastrzębnej Pierwszej i proszę o kontynuowanie dzieła dbania o nasze świątynie parafialne kolejne rodziny z tej miejscowości.

8. W Uroczystość Objawienia Pańskiego (6 stycznia) Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza do udziału w Orszaku Trzech Króli. Orszak rozpocznie się w kościele św. Rocha o godz. 15:00.. Podczas orszaku będziemy mogli obejrzeć przedstawienia ewangelizacyjne przygotowane przez dzieci i dorosłych. Na orszak można przyjść w przebraniu przypominającym postacie biblijne lub świętych.

9. W naszej parafii od 7 stycznia rozpocznę odwiedziny duszpasterskie – kolędę, wstępny program kolędy podany jest w Biuletynie Parafialnym.

10. Wszystkim parafianom wraz z Ks. Prałatem życzymy dobrej niedzieli i błogosławieństwa Bożego w nadchodzącym Nowym 2020 Roku.