1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Dziś również obchodzony jest już po raz XXIV Światowy Dzień Życia Konsekrowanych. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na fundusz zakonu kontemplacyjnego Sióstr Karmelitanek Bosych w Ełku.

2. Z okazji I niedzieli miesiąca po Mszy św. O godz. 9:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

3. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 9:00 spotkanie dla dzieci z III klas szkoły podstawowej, które przygotowują się do I Komunii Św..

4. W nadchodzącym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy: 05.02. – Wspomnienie Św. Agaty, dziewicy i męczennicy; 06.02. – Wspomnienie Św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników.

5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca, nabożeństwo ku czci NSPJ w piątek po Mszy św. o godz. 7:00.

6. W piątek po lekcjach w szkole zapraszam na spotkanie młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania.

7. Za tydzień w niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na fundusz remontowy parafii (druga niedziela miesiąca).

8. W środę zakończyłem kolędę w parafii, bardzo dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę, gościnność i składane ofiary. Zachęcamy te małżeństwa w których można uregulować sytuację sakramentalną do uczynienia takiego kroku.

9. Bardzo dziękuję za sprzątnięcie w minionym tygodniu naszych kościołów mieszkańcom Jastrzębnej Pierwszej i proszę o kontynuowanie dzieła dbania o nasze świątynie parafialne kolejne rodziny z tej miejscowości.

10. Wszystkim parafianom wraz z Ks. Prałatem życzymy dobrej niedzieli i błogosławieństwa Bożego na cały tydzień.