1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocna. W Kościele jest to niedziela „Dobrego Pasterza” obchodzona jako Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

2. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 9:00 spotkanie dla dzieci z III klasy szkoły podstawowej, które przygotowują się do I Komunii Św..Uroczystość I Komunii Św. będziemy przeżywali 12 maja podczas Mszy św. o godz. 11:00. Próba przed uroczystością w sobotę o godz. 10:00.

3. W dniu dzisiejszym (21 kwietnia 2024r.) przeżywamy trzecią rocznicę śmierci abp. Wojciecha Ziemby (pierwszego biskupa ełckiego).

4. We wtorek 23 kwietnia obchodzimy Uroczystość Patrona Polski i Głównego Patrona Diecezji Ełckiej Św. Wojciecha. W tym dniu imieniny obchodzi Pasterz naszej diecezji Ks. Bp Jerzy Mazur, polecajmy Osobę Ks. Biskupa opiece Królowej Różańca Św. z Krasnegoboru.

5. W czwartek 25 kwietnia obchodzimy święto Św. Marka Ewangelisty.

6. Natomiast w sobotę 27 kwietnia przypada 10. Rocznica kanonizacji Ojca Świętego Jana Pawła II.

7. Bardzo dziękuję za sprzątnięcie w minionym tygodniu naszych kościołów mieszkańcom Lebiedzina i Komaszówki, zapraszamy do dbania o nasze świątynie kolejne rodziny.

8. Wszystkich parafian i gości zawierzamy opiece Św. Rocha i Królowej Różańca Świętego z Krasnegoboru życząc dobrej niedzieli.