1. Dziś przypada w kalendarzu liturgicznym III Niedziela Zwykła. Obchodzimy dziś również Światowy Dzień Trędowatych, jak również Dzień Islamu.

2. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 9:00 spotkanie dla dzieci z III klas szkoły podstawowej, które przygotowują się do I Komunii Św..

3. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca, nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP w sobotę po Mszy św. o godz. 7:00.

4. Za tydzień w niedzielę 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej – Msze św. o godz. 9:00 i 11:30. W tym dniu będziemy obchodzić XXIV Światowy Dzień Życia Konsekrowanych. Podczas Mszy św błogosławieństwo świec gromnic. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na fundusz zakonu kontemplacyjnego Sióstrór Karmelitanek Bosych w Ełku.

5. W naszej parafii jeszcze do środy trwają odwiedziny duszpasterskie – kolęda. Pięknie dziękuję za życzliwość i rodzinną atmosferę podczas odwiedzin, oraz za ofiary składane na potrzeby kościoła i kolędę. Będę również bardzo wdzięczny w nadchodzącym tygodniu za przewodników na kolędzie w poszczególnych miejscowościach. Początek kolędy w poszczególnych miejscowościach w poniedziałek od godz. 12:00, natomiast we wtorek i środę od godz. 10:00.

6. Bardzo dziękuję za sprzątnięcie w minionym tygodniu naszych kościołów mieszkańcom Jastrzębnej Pierwszej i proszę o kontynuowanie dzieła dbania o nasze świątynie parafialne kolejne rodziny z tej miejscowości.

7. Wszystkim parafianom wraz z Ks. Prałatem życzymy dobrej niedzieli i błogosławieństwa Bożego na cały tydzień.