1. Dziś przypada w kalendarzu liturgicznym III Niedziela Zwykła, obchodzona w Kościele (od 2020r.) jako Niedziela Słowa Bożego.

2. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 9:00 spotkanie dla dzieci z III klas szkoły podstawowej, które przygotowują się do I Komunii Św.. Po Mszy św. o godz. 12:30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

3. We wtorek 25 stycznia zakończenie w Kościele Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, w tym dniu obchodzimy Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła..

4. Pragnę zaprosić parafian poszczególnych miejscowości na Mszę św. sprawowane w intencji rodzin z poszczególnych miejscowości zamiast kolędy, które się odbędą w tym tygodniu w następujących terminach:

24.01. (poniedziałek) – Jasionowo wieś i kolonie.

25.01. (wtorek) – Wolne.

5. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Augustowie przypomina o obostrzeniach: w kościołach i na cmentarzu obowiązuje obowiązek zakrywania ust i nosa – noszenia maseczek, oraz należy zachować bezpieczny dystans od osób nie mieszkających w jednym domu (1,5 m). W kościołach może przebywać od 15 grudnia nie więcej uczestników niż 30/%. Ilość osób nie dotyczy zaszczepionych. Bardzo dziękujemy za dostosowanie się do przepisów sanitarnych.

6. Bardzo dziękuję za sprzątnięcie w minionym tygodniu naszych kościołów mieszkańcom Balinki, do dbania o nasze świątynie zapraszam kolejne rodziny.

7. Wszystkich parafian i gości zawierzamy opiece Św. Rocha i Królowej Różańca Świętego z Krasnegoboru, życząc wielu łask i zdrowia.