1. Dziś w kalendarzu liturgicznym przypada II Niedziela Wielkiego Postu – „Niedziela Ad Gentes” – obchodzona jako Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Ofiary składane do puszek po Mszy św. są przeznaczone na Dzieło Pomocy Ad Gentes. Natomiast ofiary składane na tacę na fundusz remontowy parafii.

2. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 9:00 spotkanie dla dzieci z III klas szkoły podstawowej, które przygotowują się do I Komunii Św.. Dzieci zapraszam na spotkanie również za tydzień.

3. Dzisiaj również obchodzimy Dzień Kobiet, wszystkim paniom życzymy wielu łask i Bożego błogosławieństwa.

4. Przez okres Wielkiego Postu zapraszam do udziału w nabożeństwach pasyjnych: Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach. Droga Krzyżowa w piątki o godz. 16:00, a dla dzieci i młodzieży w piątki po zajęciach szkolnych. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:30. Do licznego udziału w tych nabożeństwach zachęcam wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych. Pamiętajmy o osobistych umartwieniach, a także o specjalnych postanowieniach na Wielki Post.

5. Rekolekcje wielkopostne odbędą się w naszej parafii w dniach 25 i 26 marca. Msze św. o godz. 9:00, 11:30 i 17:00.

6. W czwartek po lekcjach w szkole zapraszam na spotkanie młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. Na spotkanie młodzież przynosi Pismo św..

7. Bardzo dziękuję za sprzątnięcie w minionym tygodniu naszych kościołów mieszkańcom Jastrzębnej Pierwszej i proszę o kontynuowanie dzieła dbania o nasze świątynie parafialne kolejne rodziny z tej miejscowości.

8. Wszystkim parafianom wraz z Ks. Prałatem życzymy dobrej niedzieli i błogosławieństwa Bożego na cały tydzień.