1. Dziś II Niedziela Wielkanocna – Uroczystość Miłosierdzia Bożego, która kończy Oktawę Świąt Wielkanocnych. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na Caritas Diecezji Ełckiej.

2. W dniu dzisiejszym Koronkę do Miłosierdzia Bożego ofiarujmy o godz. 15:00 w intencji ustania wojny na Ukrainie, wszystkich chorych, cierpiących i samotnych z naszej parafii. Rozpoczyna się 80 Tydzień Miłosierdzia.

3. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 9:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

4. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego z racji Wielkiego Tygodnia i Oktawy Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego została przeniesiona w kalendarzu liturgicznym na poniedziałek 8 kwietnia. W naszej parafii jest to Uroczystość Odpustowa. W dniu jutrzejszym Msze św. o godz. 7:30; 9:00; 11:30 – Suma Odpustowa. Wszystkie Msze św. będą sprawowane w Sanktuarium.

5. Za tydzień Niedziela Biblijna – będziemy obchodzili 16 Ogólnopolski Tydzień Biblijny. W tym dniu odbędzie się VIII Narodowe Czytanie Pisma Świętego.

6. Za tydzień po Mszy św. o godz. 9:00 spotkanie dla dzieci z III klasy szkoły podstawowej, które przygotowują się do I Komunii Św..

7. Bardzo dziękuję za sprzątnięcie w minionym tygodniu naszych kościołów mieszkańcom Lebiedzina i Komaszówki, zapraszamy do dbania o nasze świątynie kolejne rodziny.

8. Wszystkich parafian i gości zawierzamy opiece Św. Rocha i Królowej Różańca Świętego z Krasnegoboru.