1. Przeżywamy dziś II Niedzielę Adwentu, obchodzona jest ona również jako Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie, ofiary składane do puszek są przeznaczone na fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Z okazji I niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 9:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Krasnymborze zaprosił dziś na Mszę Św. o godz. 9:00 Św. Mikołaja. Zapraszamy wszystkie grzeczne dzieci z naszej parafii na spotkanie ze Św. Mikołajem.

2. Zgodnie z wieloletnią tradycją, Caritas Diecezji Ełckiej w okresie Adwentu przeprowadza akcję charytatywną pod nazwą Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. W tym roku są do nabycia duże świece w cenie 20zł..

3. W dni powszednie Adwentu zapraszamy na Mszę św. Roratną o godz. 7:00. Szczególne zaproszenie kierujemy do dzieci i młodzieży z lampionami.

4. Wzorem lat poprzednich nasz Organista pan Wiesław Kotarski odwiedzi rodziny z naszej parafii roznosząc opłatki poświęcone w naszym kościele. Zechciejmy go przyjąć z życzliwością, a składane ofiary niech będą naszym podziękowaniem za wykonywaną pracę przez cały rok jako organisty, ale też i kościelnego. Za okazaną życzliwość bardzo serdecznie dziękuję. Program na najbliższy tydzień znajdziemy w biuletynie.

5. Za tydzień po Mszy św. o godz. 9:00 zapraszam na spotkanie dzieci z III klasy szkoły podstawowej, które przygotowują się do I Komunii Św.. Młodzież, która ma przystąpić do Sakramentu Bierzmowania będzie miała spotkanie po Mszy św. o godz. 11:30..

6. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Krasnymborze zaprasza na spotkanie wszystkich swoich członków w najbliższą środę o godz. 18:30. Spotkanie będzie dotyczyło „Orszaku Trzech Króli”. Spotkanie odbędzie się w budynku plebanii.

7. W dniu 24 grudnia przed pasterką odbędzie się koncert kolęd. Pani Żaneta Malesińska kieruje zaproszenie na próby przed koncertem do dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy do wspólnego śpiewania i podtrzymania tradycji kolędowania. Próby będą się odbywać w środy o godz. 18:00 (7.12; 14.12; 21:12.) w Sanktuarium.

8. Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii będziemy przeżywali w dniach 19 i 20 grudnia. Msze św. będą sprawowane w poniedziałek i wtorek o godz. 9:00, 11:30 i 17:00.

9. Bardzo dziękuję za sprzątnięcie w minionym tygodniu naszych kościołów mieszkańcom Hruskiego i Wilkowni, do dbania o nasze świątynie zapraszam kolejne rodziny.

10. Wszystkich parafian i gości zawierzamy opiece Św. Rocha i Królowej Różańca Świętego z Krasnegoboru, życząc wielu łask i zdrowia.