1. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczyna się Adwent i Nowy Rok Liturgiczny, który będziemy przeżywali pod hasłem „Posłani w pokoju Chrystusa”.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9:00 zapraszam na spotkanie dzieci z III klasy szkoły podstawowej, które przygotowują się do I Komunii Św.. Młodzież, która ma przystąpić do Sakramentu Bierzmowania ma spotkanie po Mszy św. o godz. 12:30..

3. W dni powszednie Adwentu zapraszamy na Mszę św. Roratną o godz. 7:00.

4. Pragniemy wesprzeć naszą modlitwą i wsparciem Wszystkich tych, którzy bronią granicy Rzeczypospolitej Polskiej: Straż Graniczną, Wojsko Polskie, Policję, Wojska Ochrony Terytorialnej. Włączając się w akcję organizowaną przez parafię w Lipsku która przygotowuje paczki świąteczne dla naszych funkcjonariuszy – od I Niedzieli Adwentu będą wystawione pojemniki w kościołach do których możemy złożyć jako nasze podziękowanie dla obrońców naszej granicy różnego rodzaje słodycze, oraz napoje izotoryczne.

5. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Nabożeństwo ku czci NSPJ w piątek po Mszy św. o godz. 7:00, a ku czci Niepokalanej w sobotę po Mszy św. o godz. 7:00.

6. Za tydzień w niedzielę ofiary składane do puszek będą przeznaczone na fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

7. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Augustowie przypomina, że w kościołach i na cmentarzu obowiązuje obowiązek zakrywania ust i nosa – noszenia maseczek, oraz należy zachować bezpieczny dystans od osób nie mieszkających w jednym domu (1,5 m). W kościołach może przebywać nie więcej uczestników niż 75% obłożenia budynku. Bardzo dziękujemy za dostosowanie się do przepisów sanitarnych.

8. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Krasnymborze zaprosił za tydzień w niedzielę na Mszę Św. o godz. 9:00 Św. Mikołaja. Zapraszamy wszystkie grzeczne dzieci z naszej parafii na spotkanie ze Św. Mikołajem.

9. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 9:00 zapraszam na spotkanie dzieci z III klasy szkoły podstawowej, które przygotowują się do I Komunii Św.. Młodzież, która ma przystąpić do Sakramentu Bierzmowania na spotkanie po Mszy św. o godz. 12:30..

10. Bardzo dziękuję za sprzątnięcie w minionym tygodniu naszych kościołów mieszkańcom Ostrowia, do dbania o nasze świątynie zapraszam kolejne rodziny.

11. Wszystkich parafian i gości zawierzamy opiece Św. Rocha i Królowej Różańca Świętego z Krasnegoboru, życząc wielu łask i zdrowia.