„JA JESTEM Z WAMI”

DNI KONGRESU EUCHARYSTYCZNEGO DIECEZJI EŁCKIEJ W PARAFII KRASNYBÓR

19 maja – Niedziela Zesłania Ducha Św.

Stacja Kongresowa z udziałem Wspólnot i Stowarzyszeń.

W Uroczystość Zesłania Ducha Świętego- 19 maja, odbędzie się stacja kongresowa z udziałem Wspólnot naszej parafii. Po Mszy św. o godz. 7:30 i 9:00, oraz przed Mszą św. o godz. 11:30 (od godz. 11:00) Adoracja Najświętszego Sakramentu i Modlitwa Wspólnotowa.

26 maja – Niedziela Trójcy Przenajświętszej

Stacja Kongresowa z udziałem Małżeństw i Rodzin

26 maja – przeżywać będziemy stację kongresową małżeństw i rodzin. Po Mszy św. o godz. 9:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 11:30.

Stacja Kongresowa z udziałem Chorych i Potrzebujących

28 maja- przeżywać będziemy stację kongresową chorych i potrzebujących. Msza św. o godz. 16:30 z Sakramentem Chorych i Błogosławieństwem indywidualnym Najświętszym Sakramentem, po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

30 maja – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej

Stacja Kongresowa z dziękczynieniem za Eucharystię i Kapłanów.

Dzień dziękczynienia za Eucharystię w połączeniu z dziękczynieniem i modlitwą za kapłanów odbędzie się w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej tj. 30 maja. Od. godz. 9:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 10:00 Msza św. z Procesją Eucharystyczną.

20 – 21 czerwca

Stacja Kongresowa z udziałem Dzieci i Młodzieży

Stację kongresową z udziałem młodzieży i dzieci odbędzie się w dniach 20-21 czerwca. 20 czerwca o godz. 18:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, film o tematyce eucharystycznej i o godz. 19:00 ognisko. Natomiast 21 czerwca – Msza Św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 8:00 z kazaniem o Eucharystii i błogosławieństwem.

Obchody centralnego dnia kongresu  odbędą się w dzień dożynek parafialnych.