1. Dzisiaj przypada w kalendarzu liturgicznym XIII Niedziela Zwykła.
  2. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Nabożeństwo w piątek i sobotę po Mszy św. o godz. 7:00.
  3. W środę 3 lipca przypada Święto Św. Tomasza Apostoła.
  4. W nadchodzącym tygodniu w czwartek i piątek odwiedzę chorych w naszej parafii. W czwartek od godz. 9:00 kolejno w miejscowościach: Krasnybór, Jasionowo, Wolne, Ściokła, Kryłatka, Długie, Lebiedzin i Komaszówka. W piątek od godz. 9:00: Jastrzębna Pierwsza, Ostrowie, Jastrzębna Druga, Hruskie i Wilkownia.
  5. W sobotę 6 lipca odbędzie się pielgrzymka chorych i niepełnosprawnych do Sanktuarium w Studzienicznej. Rozpoczęcie w Studzienicznej o godz. 10:00. Msza św. o godz. 12:00.
  6. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Jastrzębna Druga – Ostrowie, oraz Filia Biblioteczna w Jastrzębnej Drugiej serdecznie zapraszają na Festyn Rodzinny, który odbędzie się w sobotę 6 lipca na boisku przy świetlicy wiejskiej w Jastrzębnej Drugiej od godz. 11:00.
  7. Bardzo dziękuję za sprzątnięcie w minionym tygodniu naszych kościołów mieszkańcom Ostrowia, proszę o kontynuowanie dzieła dbania o nasze świątynie kolejne rodziny z tej miejscowości.
  8. Wraz z Ks. Prałatem Wiesławem wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławieństwa Bożego w nadchodzącym tygodniu.